Nějak to nechápu.

Může mi někdo z vás rozumně zdůvodnit jakým způsobem chtějí naší zákonodárci zastavit válku tím, že posílají někam další zbraně za 133 000 000 Kč jejichž dodání vláda opět schválila.?

Předem upozorňuju že kecy o tom jak mravenec porazí medvěda a na světě bude trvalý mír si můžete vetknout za klobouk.

Nezlobte se na mě ale dle mého názoru se znovu prakticky aktivně naše vláda podílí na pokračování dalšího prolévání krve nevinných lidí a navíc ohrožuje i České, Moravské a Slezské občany zatažením do válečného konfliktu !!!O sankcích které nám hrozí a jejich dopadech se ani bavit nemusím.

Pro pochopení:Ty zbraně které tak vehementně posílají totiž budou zabíjet lidi kteří válku nikdy nechtěli jen proto, že se pár moci pánů rozhodlo řešit problémy které trvají dlouhá léta násilím, nikoliv efektivní dohodou o smírčím řešení.

Ale co se divím ….. Stejně jako je jisté že zítra vyjde slunce, je také jistě že války byli, jsou a budou ať už je rozpoutal nebo rozpoutá kdokoliv z nenávisti, ze závisti, z touhy po moci nebo z jakéhokoliv jiného důvodu.

Bohužel je na tom nejsmutnější fakt, že vždy na tyto války oligarchů doplatí obyčejní lidé kteří snili o míru, klidném životu a ve finále o něj budou muset bojovat.

Denis Novák

About the author