Jsem vlastenec , nacionalista , nebo rusofil a přítel Putina ?

Nejsem nacionalista , neboť necítím nenávist , či nadřazenost vůči jiným národům , miluji svou vlast na kterou jsem hrdý a respektuji toto právo i u jiných národů .

Nejsem rusofil , neboť jsem českým občanem který je rozhodnutý osobně bránit svá práva a svobody a současně i společný národní zájem. Miluji svůj rod i Český národ a ten chci bránit i jeho zájem a také hodnoty lidství jež by nám měly být vlastní , tak jako všem lidem bez rozdílu národnosti .

Český národ může být hrdý na vlastní historii už jen jedním z mnoha důvodů , že jsme nikdy nevedli agresivní , expanzivní , či kolonizační válku , vždy jsme bránili “jen” svou zem , své rodiny , svá práva , své hodnoty , víru, či ideály . Český národ nikdy nebyl nenávistný , naopak vždy bránil jen vlastní svobodu a právo na existenci .

Nechci válku , bojovat chci pravdou a láskou , potíráním lží a nenávisti . Pokud však budu silou napaden , nebudu váhat odpovědět větší silou.

Naše česká vláda však neslouží Českému národu , nýbrž zahraničním vlivům a česká vláda dokonce obrátila stát , který vznikl aby sloužil Českému a Moravskému národu , proti vlastním občanů , kterým lže a vede stát , který jí byl svěřen do správy, ke skáze !!

Proč jsem pokládán za rusofila a putinovce ?

Pro své názory ve kterých obhajuji zase pravdu , práva a svobody a spravedlnost . A nezohledňuji ani tendenční demagogii , ani to kdo je na straně lži a demagogie a kdo na straně pravdy .

To je myslím podstata českého vlastenectví , milovat a bránit svou vlast a český národní zájem a především bojovat proti lžím a nenávisti které bohužel šíří i naše vláda řízená cizími zájmy , primárně pod vlivem USA , NATO a EU !!

Pokud se chceme bránit , musíme se nejprve vymanit z vlivu lží a demagogie !!

Vláda nás za šíření pravdy může zavřít , s tím jsem smířen , ale odmítám jakékoliv násilí , dokud nebude použito proti mě . Pak mám zákonné právo se bránit

Národ se nesmí třást před vlastní vládou !! Naopak vláda má mít respekt k vlastním občanům a sloužit VÝHRADNĚ jejich zájmu!

Pokud tak nečinní , pak ZRAZUJE jejich důvěru a mandát !!

Cesta k nápravě je jednota občanů a též vzdělávání se znalostí pravdivých skutečností , souvislostí a faktů . Pokud chceme vytvořit lepší společnost , na kterou by jsme mohli být hrdí , musíme nejprve každý z nás přijmout ušlechtilé hodnoty a řídit se jimi ve svých životech

Radek

Vohradský

About the author