Demonstrace,co k revoluci nikdy nepovedou …

Samet podruhé?

Každý z nás si teď přeje změnu,nikomu z nás se nelíbí, co se děje a kam směřuje naše země. Náš národ snad nikdy nebyl udusán tak jako teď. Udusán kopyty, poháněn bičem těch křivonosých.

Změna? Demonstrace? Samet? Proč!

Demonstrace přilákala desetitisíce lidí, je opravdu krása vidět tolik lidí pohromadě, ale ví, koho vlastně podporují, komu fandí? Opět jak rok 1989,vše předem domluvené, placené stejnými lidmi, kteří si dosadí svoje lidi. Koho? Elitu z Aspen Institute. Ano, tohle vám neřeknou, kdo je chytrý, tak pátrá, kdo věří jim, jde je podpořit. Proto vám pořád slibují změnu, druhý samet. Ten, kdo opravdu ctí svou zem, je hrdý národovec, ví, že samet změnu nepřinese. Přinese jen další připravené,, rádoby politiky“, kteří budou dělat, co se jim řekne. Ten, kdo chce opravdu vrátit do této země hrdost, ten, kdo chce zpátky naší zem, ten, kdo dál bude bojovat za odkaz předků, ten půjde do ulic, ale ne s těmi, kteří tam kážou teď. Pokud chcete zpátky svojí zem, povstaňte. Povstaňte, vzepřete se, ale nenechte se obalamutit sametovým převlekem placeným křivonosým zlem.

My víme, že pokud má přijít změna, tak přijde, ale tak jako v historii byla prolévána krev, bude muset být prolita i nyní.

Skutečný nacionalista bude bojovat do poslední kapky krve. Náš čas přijde…..

GansPa Wolwes

About the author