Nevolitelní

Blíží se nám volby. Je třeba zhodnotit, kdo je pro nacionalisty přijatelný, a kdo ne. Samozřejmě nevolitelné jsou všechny strany v parlamentu. Verbež, co se tu roztahuje již od roku 1989.

1) Mezi nimi je i SPD – Hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamury. Multikulturní Poloasiat českým nacionalistou nikdy nebude. Už z biologického principu. Ale i nedávnou minulostí. Lidé mají krátkou paměť, proto pár věcí připomenu:

a) angažování se v multi-kulti projektu Hatefree Dominiky Myslivcové

b) využívání služeb Cikánky Olivie Žižkové a Cikánů z Náchoda

c) podpora pražských Arabů

d) Vietnamec na kandidátce.

A hlavně – kolaborace s Režimem. V Karlovarském kraji jeho strana sedí v radě s ANO, ODS a Piráty, v Ústeckém s KSČM a ČSSD. K tomu je třeba ještě něco dodávat?

Kandidátku SPD v Praze naposledy vedl zednář Hynek Beran, ve volbách do EU ji vede Ivan David (1993-2015 ČSSD). Na druhém místě kandidátky je Jan Hrnčíř, přeběhlík z TOP 09. Pro toto vše je SPD skutečným nacionalistou nevolitelná.

2) DSSS (Dělnická strana sociální spravedlnosti) již dávno není tou starou Dělnickou stranou. V roce 2013 ji opustily spousty členů. V roce 2014 pak strana začala na radnici v Duchcově kolaborovat s KSČM a ČSSD. V roce 2018 přibrala ještě TOP 09. Co si o tom myslí její voliči? To dali duchcovští jasně najevo v komunálních volbách: rok 2014 13,28%, v roce 2018 6,05%.

Poté následovala spolupráce s levicovou stranou Národní socialisté, za níž dříve kandidovali i Cikáni Bendy a Andres. Co jsou tito dva zač si hravě zjistíte na internetu. Vrcholem byl ukradený 1.máj 2018 v Plzni, kde se na pozvánce objevily známé židovské strany Úsvit a Blok proti islamizaci – Obrana domova. Kolorit dodaly Cikánky prodávající párky z oken cizáčtinou prosáklého double-decker busu. Následovalo vytvoření koalice Česká Plzeň – Naše šance se Židy z PBI a Národní demokracie. Konkrétně Roman Bakala. Prý „velký vlastenec“. Proč to uvádím? Asi proto, že tento člověk figuruje na kandidátce České suverenity. Hned vedle Ratha, Humla, Volfové a Borkovcové. To už je vyloženě k smíchu. A na závěr? Pár přednášek se Židem Hamplem. Hodnocení: oportunismus, kolaborace a zrada nacionalistické politiky. Absolutně nevolitelná!

3) Národní demokracie (ND) alias Rozumní, tam platí obdobné. Spolek Národní obroda s ND dříve úzce spolupracoval. Tedy než pan Bartoš přestal dodržovat dané slovo a provádět věci za zády. Než se rozhodl kolaborovat s Petrem Hannigem, kterého on sám nejprve označil za Žida, jenže v momentu potřeby prvé odvolal. Prý se jen v jeho případě spletl. Holt prachy jsou prachy. Pan Hannig kdysi vycházel dobře se soudruhy, podepsal dokonce Antichartu. Dnes vychází dobře s tou částí parlamentní verbeže, co ho nominovala na prezidenta. V prezidentské řeči sám zmínil, jak príma se mu sedělo u stolu se Židem i s Arabem. Jak tyto cizí národy má rád, a nic proti nim nemá. Jindy zase do senátu kandidoval málem za komunisty! To zase veřejně vyprávěl, jak bílá Cikánka Samková s KSČM jsou pro ČR přínosem. Tento člověk ani neví co nacionalismus znamená! Tentokrát nevolitelný ruku v ruce s Adamem Bartošem.

4) Aliance národních sil (ANS): komunisté zaštítění Vladimírou Vítovou a Jiřím Černohorským. Černohorský dle svých slov proti Cikánům a buzerantům nic nemá.

5) A komunisté – ne ti obyčejní – , ale ti stalinisté z Klubu českého pohraničí? Ti co oslavují zabité pohraničníky? Popřípadě se jejich stoupenci u pomníku Koněva klidně postaví vedle rabína či dalších komoušů? Nevolitelní.

6) SPR-RSČ Miroslava Sládka? Nevolitelné z principu. Víme, jak už to jednou dopadlo.

7) Apači, oficiálně „Alternativa pro Českou republiku“? Projekt Hampla a Konvičky. Nyní v čele s bílou Cikánkou Klárou Samkovou, obhájkyní mačetových útočníků z Nového Boru. Dle jejích slov vlastně existují jen dobří Cikáni a zlí Češi. Zmiňujeme jen proto,že je podporují Slušní lidé z Brna,což je velkým zklamáním.. Apači: Nevolitelní.

Celkem do EU kandiduje 40 stran, takže si určitě vybere každý s pudovou potřebou hlasovat. Hlasovat jen pro samotnou potřebu hlasování. My, nacionalisté z Národní obrody, nevolíme! Ani aktivně, ani pasivně!! Evropskou unii nelze zreformovat, je třeba ji zničit jednou provždy!!!

Pavel Matějný

About the author